Kontakt


Email: info@buasedla.cz
Tel.: +420 602 731 602


Dana Olšovská
Tel.: +420 602 731 602

Zenon Kisza
Tel.: +420 776 323 665
INFORMACE

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Bude sedlo vypadat stejně jako na obrázku?

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a přestože bylo vynaloženo maximální úsilí, aby byly produkty přesně reprezentovány, mohou se obrázky mírně lišit od skutečně dodávaného produktu. 

Za jak dlouho sedlo dostanu?

Výrobce by nám měl sedlo či jeho příslušenství doručit přibližně do 8 týdnů od objednání.

Pro více informací o vaši objednávce a přesnější data dodání nás  kontaktujte.

Kde najdu fakturu?

Fakturu vám zašleme emailem. 

Jaká je na sedla záruka?

Kostra je dodávána s dvouletou zárukou při běžném používání. Měkké komponenty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kůže a technicky pokročilých syntetických tkanin. Kožené součásti vyžadují péči a měly by být chráněny před extrémními teplotami a vlhkostí a čištěny měkkým, vlhkým, neabrazivním hadříkem. Při běžném používání je na kožené komponenty záruka 1 rok. Syntetické komponenty lze prát v pračce (nebo ručně) na 30 stupňů šetrným pracím prostředkem a sušit narovnané. Na syntetické komponenty se také vztahuje jednoletá záruka při běžném používání.

Co když je zboží při přepravě poškozeno?

Když podepisujete zásilku od kurýra, musíte zkontrolovat, že dostáváte správné zboží, a ujistit se, že provedete poznámku na předávacím listu, pokud vidíte jakékoli poškození balíku nebo jeho obsahu.

Pečlivě vše zkontrolujte, protože o poškození nebo nesprávně zaslaném zboží nás musíte informovat do 2 pracovních dnů od doručení.

Jak mohu zboží reklamovat?

Více informací o reklamaci a jak při ní postupovat,  najdete v našem reklamačním řádu.

INFORMACE

ZEPTEJTE SE NÁS